Dodany: 2010-09-20 08:20:46

BransoletyInnym rodzajem biżuterii, który dopełnia całości stroju są bransoletki. Zdecydowanie rzadziej noszone przez kobiety niż chociażby kolczyki. Powodów może być wiele. Zacznijmy może od wygody noszenia bransoletek na co dzień. W zależności od rodzaju tej biżuterii, wygoda jej codziennego używania będzie się zmieniała. 

 

Duże, wypukłe bransolety, ozdobione dodatkowo wypukłymi dodatkami typu kamienie, nie są wygodne. Ładnie prezentują się na ręce w wyjątkowych okazjach, jednak podczas codziennych czynności, mogą po prostu przeszkadzać. Nie zdadzą egzaminu w domu podczas przyrządzania posiłków, ani także podczas pracy biurowej, ponieważ przeszkadzać będą chociażby w pisaniu na klawiaturze.


Codzienną biżuterią mogą być zatem delikatne bransoletki, które zazwyczaj wykonane dosyć płasko, nie będą nam przeszkadzać w wykonywaniu większości czynności.. Srebrne czy złote bransoletki, bez dodatkowych ozdób pasują niemalże do każdego stroju. Warto także pamiętać, że każda biżuteria przyciąga wzrok do danej partii ciała, dlatego też zakładając bransoletki warto jest zadbać o dłonie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bransolety
Nick: