Dodany: 2010-09-20 11:40:59

Biżuteria ślubnaW dniu ślubu każda kobieta chciałaby wyglądać pięknie i wyjątkowo. Każda też, chciałaby by jej wygląd był oryginalny i niepowtarzalny. Dlatego wiele panien młodych decyduje się na biżuterię artystyczną.

Wśród biżuterii klasycznej, w sklepach jubilerskich, jako typowy dodatek do sukni ślubnej funkcjonuje perła. Perłowe kolczyki, naszyjniki z pereł i perłowe pierścionki. Perła jest także dodatkiem, jakiego używa się do zdobienia sukien ślubnych.
Wśród biżuterii ślubnej dominują zdecydowanie naszyjniki. Od delikatnych, srebrnych lub złotych, do ciężkich, długich i kolorowych. Ponieważ wybór sukien ślubnych jest równie szeroki i nie jest już oczywiste, że suknia panny młodej będzie śnieżnobiała, nie powinien dziwić także tak szeroki zakres wyboru naszyjników.

Oprócz perły, dużym zainteresowaniem cieszą się także diamenty, nie zawsze prawdziwe, a nawet więcej – rzadko prawdziwe. Naszyjniki wykonane z cyrkonii, kryształków Swarovskiego, czy nawet sztucznych diamentów. Wszystko co wygląda elegancko i bogato, cieszy się ogromnym powodzeniem.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Biżuteria ślubna
Nick: