Dodany: 2010-09-20 11:41:25

Biżuteria na bale i przyjęcia niezaprzeczalnie powinna współgrać ze strojem. Nie można bowiem bez zastanowienia ozdobić ciała niedobraną do sukienki biżuterią. Dlatego główna zasada jest taka: po pierwsze strój, po drugie buty, po trzecie dodatki.

 

Każda młoda dziewczyna wybierając się na imprezy kompletuje wcześniej strój. Pamiętam więc pamiętać o głównej zasadzie i dodatki dobrać na końcu. Powinno się także pamiętać, że im więcej nie zawsze znaczy lepiej. Warto zastanowić się jak połączyć ze sobą poszczególne elementy by całość wyglądała elegancko. Eleganckie nie jest zdecydowanie pomieszanie różnych faktur, kolorów i stylu. Im bogatsza sukienka, tym biżuteria powinna być skromniejsza. Jeżeli nasz strój jest delikatny, możemy zaszaleć z doborem dodatków.

Stroje na imprezy charakteryzują się obecnie wieloma sztucznymi dodatkami, nie jest to bynajmniej wyznacznik zamożności ich właścicielek – taka jest po prostu moda. Biżuteria na imprezy ociera się o kicz, który staje się coraz bardziej modny.

.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Biżuteria na imprezy
Nick: