Dodany: 2010-09-20 11:41:40

Biżuteria na latoKiedy przychodzi lato, kobiety zmieniają swoją garderobę. Czasami zdarza się, że całkowicie zmieniają wizerunek na lekki, delikatny wręcz dziewczęcy. Podobnie jest z biżuterią letnią. Klasyczne złoto czy srebro zamieniamy na delikatne dodatki, często kolorowe i sprawiające wrażenie, że kupione były podczas urlopu, na przydrożnym straganie.

 

Biżuteria letnia, podobnie jak dodatki na imprezę, ociera się delikatnie o kicz. Jest ona jednak przykładem, ze w okresie wakacji możemy sobie pozwolić na zakupy, jakich w czasie pracy nie wypada nam nosić.

Biżuteria letnia to oprócz klasycznych kolczyków czy bransoletek, także ozdoby nóg i stóp. Zaliczyć do niej możemy, Bransoletki na nogę oraz pierścionki na palce u nóg. Tego typu dodatki powinny być subtelne i delikatne. Mają zdobić a nie wywoływać ironiczne uśmiechy innych.

Umiejętność doboru dodatków do stroju nie jest łatwa. Można w łatwy sposób przesadzić z ozdobami na niekorzyść ogólnego wizerunku. Dlatego jeżeli nie jesteśmy pewni czy dodatki będą zdobiły nasz strój, wybierzmy jedną klasyczną rzecz, która pojedyncza na pewno go nie zespuje.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Biżuteria na lato
Nick: