Dodany: 2014-04-15 14:35:54

Pochodzenie kryształów SwarovskiegoWiadomo, że kobiety uwielbiają wręcz biżuterię. Im bardziej błyszczące i drogie, tym lepiej. Jest to idealny dodatek właściwie do każdego stroju, a jednocześnie oznaka zamożności. Jednak najbardziej cenione przez kobiety kamienie szlachetne – diamenty, są niezwykle drogie, a jest przecież ich odpowiednik, który doskonale się prezentuje i jest równie piękny – są to kryształy swarovski.

 

Skąd więc pochodzą kryształy swarovski? Jest wytwór człowieka, sztuczny, więc jeśli chodzi o pochodzenie to w niczym nie przypomina diamentów i wszystkich innych, naturalnych materiałów. Te kryształy swarovski są po prostu wysokiej jakości szkłem, szlifowanym i o wysokim współczynniku załamania światła, z napylonymi z tyłu powierzchniami.

 

To właśnie dzięki temu kryształy swarovski wyglądają tak pięknie i tak ładnie się błyszczą. Jeśli jednak chodzi o szczegóły dotyczące materiału, procesów technologicznych oraz receptury, są tajemnicą ściśle chronioną przez producenta. Kryształy charakteryzują się niezwykłym blaskiem i bardzo bogatą paletą kolorów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pochodzenie kryształów Swarovskiego
Nick: