Dodany: 2014-04-16 13:33:28

 

Diademy z kryształami Ile kobiet nosiło kiedyś diademy? Na pewno niewiele. Dlaczego? Ponieważ jest to bardzo specyficzna część biżuterii, która obecnie prawie zupełnie wyszła z mody i jest noszona bardzo rzadko na bardzo wyjątkowe i specjalne okazje.

 

Części osób diademy kojarzą się już wyłącznie z konkursami miss piękności. Ale przecież wciąż można je nosić. Są kreacje, które idealnie łączą się z diademami wysadzanymi chociażby kryształy swarovski.

Do czego taki diadem z kryształy swarovski można założyć? Chociażby do bardzo eleganckiej sukni do ziemi, którą zakłada się na oficjalne przyjęcia i bankiety. Na bale charytatywne albo na śluby. Taki diadem z kryształy swarovski na ślub na pewno się nada i doda uroku sukni prostej i „lejącej się”, takiej w stylu greckim. Diadem jest idealny do kreacji prostych, bez ozdób i kamieni, ponieważ sam jest wystarczająco ozdobny i nie potrzebuje dodatków. Oczywiście diadem można założyć również na przyjęcie urodzinowe albo jubileuszu, ale wtedy nie powinien być tak strojny i wystawny.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Diademy z kryształami
Nick: